اخبار مرکز بهداشت

پیام تبریک دکتر فیاضی مدیر شبکه بهداشت و درمان بمناسبت روز بهورز

پیام تبریک دکتر محمد صادق فیاضی مدیر شبکه بهداشت ودرمان خوانسار بمناسبت فرارسیدن دوازدهم شهریورماه روز بهورز ::

روز بهورز، روز پاسداشت خدمات ارزنده، موثر و جهادگونۀ قشر پرتلاش و سربازان خط مقدم سلامت است. بدون‌شک بهورزان نقشی موثر و پررنگ در توسعۀ سلامت و حفاظت از جان مردم در دورترین نقاط را دارند و اقدامات ارزندۀ آن‌ها شایسته والاترین تقدیرهاست. بهورزان از گذشته تاکنون همواره به‌عنوان قشری پرانگیزه و خدوم شناخته شده و امروز نیز در مواجهه با بحران کرونا جهادگونه وارد میدان شده‌اند. حوزۀ سلامت همواره وام‌دار تلاش‌های ارزشمند بهورزان گرانقدر بوده و این سربازان پرتلاش در راه توسعۀ سلامت از جان خود نیز گذشته‌اند که ارزش معنوی کار آن‌ها را بیش‌ از هر زمان نمایان می‌سازد. اینجانب فرارسیدن دوازدهم شهریورماه روز بهورز را به همکاران پرتلاش و شریف بهورزی تبریک عرض نموده و برای این عزیزان توفیقات روزافزون را از درگاه ایزدمنان مسئلت دارم.

قدردانی از پزشکان مراکزسلامت بمناسبت روز پزشک

همزمان با گرامیداشت روز پزشک ، مدیر شبکه بهداشت ودرمان همراه معاون بهداشتی و مسئولین واحدهای گسترش و روابط عمومی  روز دوشنبه یکم شهریور۱۴۰۰با حضور در مراکز سلامت و مرکز منتخب کرونا ضمن عرض تبریک این روز به پزشکان ،از زحمات آنان با اهدا لوح تقدیر ، قدردانی نمودند.

پیام تبریک دکتر فیاضی مدیر شبکه بهداشت ودرمان خوانسار بمناسیت روز پزشک

یکم شهریورماه، زادروز طبیب بزرگ و نامدار ایرانی، حکیم ابوعلی سینا، به نام روز پزشک نام گرفت تا با گرامیداشت یاد و نام این اندیشمند فرزانه، از خدمات ارزشمند پزشکان ایران زمین قدردانی شود.

پزشکانی که برای سلامت و نجات جان هم نوع به سوگند و عهد خود با خدای متعال وفادار هستند و از هیچ کوششی دریغ ندارند، بویژه در این ایام که ویروس #کرونا شرایطی سخت تر را برای همه بویژه پزشکان و مدافعان سلامت ایجاد کرده است.

ضمن تسلیت ایام ماه محرم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت، به مناسبت روز پزشک از تلاش ها و خدمات ارزنده و صادقانه پزشکان گرانقدر شهرستان خوانسار که متعهدانه برای سلامت مردم تلاش می نمایند قدردانی می نمایم.

بی شک رضایت خدا بالاترین پاداش برای این تلاش ارزشمند است که بواسطه دعای خیر مردم حاصل می شود.

رضایت خداوند و سلامت و توفیق روزافزون شما را از درگاه خدای مهربان خواهانم.

                                           دکتر محمدصادق فیاضی

                          مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خوانسار

وبینار آموزشی پزشکان و کارشناسان مامایی

وبینار آموزشی با موضوع آموزشی یافته های پاراکلینیکی در غربالگری سرطان پستان روز های چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ و شنبه ۴۰۰/۰۵/۱۶ توسط گروه سلامت خانواده و جمعیت (واحد میانسالان )جهت ماماها و پزشکان برگزار گردید

واکسیناسیون علیه کرونا سالمندان سرای سالمند انوری

واکسیناسیون علیه کرونا جهت سالمندان و تعدادی از پرسنل سرای سالمندان زنده یاد انوری در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۲۹ توسط پرسنل شبکه بهداشت و با همکاری اداره بهزیستی انجام شد./

کارگاه آموزشی احیا پایه و پیشرفته و شوک آنافیلاکسی

کارگاه آموزشی یک روزه ویژه پزشکان و کارشناسان مامایی مراکز خدمات جامع سلامت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ با عنوان  شوک آنافیلاکسی و احیا پایه و پیشرفته در بزرگسالان توسط دکتر فیاضی مدیر شبکه و توانا کارشناس فوریت های پزشکی برگزار شد./

آزمون و مصاحبه جذب بهورز

آزمون و مصاحبه جذب بهورز جهت خانه های بهداشت روستاهای دوشخراط و ارجنک از خوانسار و سعیدآباد از گلپایگان روز سه شنبه ۱۸ خرداد به میزبانی شبکه بهداشت خوانسار با حضور داوطلبان و ناظران استانی برگزار شد.

استعلام اجاره محل واگذاری واحدMMT(مرکز درمان سوء مصرف مواد مخدر)شبکه بهداشت ودرمان خوانسار

واحد برگزار کننده: شبکه بهداشت ودرمان خوانسار

موضوع استعلام: استعلام اجاره محل واگذاری واحد MMT(مرکز درمان سوء مصرف مواد مخدر) شبکه بهداشت ودرمان خوانسار

مبلغ تضمینی شرکت در استعلام: ۵۰۰۰۰۰۰۰ ریال

نوع تضمن شرکت در استعلام:فیش واریزی یا ضمانت نامه بانکی

تاریخ توزیع اسناد استعلام: از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۱لغایت روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۶

محل توزیع اسناد استعلام:

خوانسار-بلوار آیت اله علوی-شبکه بهداشت ودرمان-واحد دبیرخانه

آخرین مهلت تحویل اسناد استعلام:  بصورت حضوری پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۱۷

زمان و محل بازگشایی پیشنهادات رسیده: روز سه شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱۸

 راس ساعت ۱۰ صبح در دفتر مدیریت شبکه

 

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان خوانسار

برگزاری وبینار آموزشی بمناسبت روز جهانی آسم و فشار خون

بمناسبت روز جهانی آسم و فشار خون وبینار آموزشی با موضوعات آسم و فشارخون جهت کارکنان آموزش و پرورش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ توسط کارشناس مبارزه با بیماریها برگزار گردید./

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار مرکز بهداشت