اخبار بیمارستان

چهارمین جلسه کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان

چهارمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان در تاریخ۹۵/۹/۲ باحضوراعضادرسالن اجتماعات شبکه تشکیل وپیرامون چهارمین برنامه ملی استراتژیک ایدز،پیشگیری ازدیابت وآنفلوانزای پرندگان ونیزاجرای برنامه خودمراقبتی سازمانی تصمیمات لازم اتخاذشد.

سمينار هموويژلانس

سمينار هموويژلانس در تاريخ ۹۴/۶/۱۱ در سالن كنفرانس بيمارستان با حضور اساتيد محترم جناب آقاتي دكتر جابري ،جناب آقاي دكتر جوادي و سركار خانم دكتر صادقي از سازمان انتقال خون برگزار گرديد . در اين سمينار مباحث آموزشي انتقال خون و نحوه استقرار سيستم همو ويژلانس توضيح داده شد.

نشست امام جمعه شهرستان با رئیس بیمارستان

در تاریخ  ۹۴/۶/۲ امام جمعه محترم شهرستان از بیمارستان وپروژه های در حال اجرا بازدید بعمل آورده و طی نشستی مشکلات بیمارستان مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

عیادت خادمین حضرت علي ابن موسی الرضا (ع) از بیمارستان فاطمیه (س) در هفته کرامت

در تاریخ۹۴/۶/۲ حضور خدام حرم مطهر امام رضا (ع) در بیمارستان فاطمیه خوانسار دلها را به سوی بارگاه ملکوتی امام هشتم روانه و قطرات اشک را بر چشمان بیماران و پرسنل جاری ساخت در این بازدید خدام از بیماران عیادت و دلجویی نمودند ،در پایان نماینده خادمین از  کلیه پرسنل خدوم و زحمت کش بیمارستان  تقدیر و تشکر نموده و به ریاست و مدیریت بیمارستان نشان بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) را اهدا کردند.

تبریک روز پزشک

 

 

 

 

یکم شهریور سالروز ولادت دانشمند و فیلسوف بزرگ ایرانی شیخ الرئیس ابو علی سینا و روز پزشک بر تمامی طبیبان فرزانه خجسته باد.

بازدید

  در تاریخ ۹۴/۵/۲۸ مدیر اقتصاد درمان،استانداردها و فناوری سلامت جناب آقای دکتر شفیعیون بهمراه مدیر نظارت و اعتبار بخشی و صدور پروانه ها جناب آقای دکتر شیرانی از بیمارستان فاطمیه (س) خوانسار بازدید بعمل آوردند.

بررسی برنامه قاصدک

در تاریخ ۹۴/۲/۱۶ جناب آقای دکتر شفیعیون مدیر اقتصاد درمان استانداردها و فناوریهای سلامت به همراه تیم کارشناسان دانشگاه جهت ارزیابی برنامه قاصدک (پرداخت مبتنی بر عملکرد)از روند ورود اطلاعات در بیمارستان حضور یافتند و مشکلات و نواقص موجود با حضور مسئولین مربوطه تا پاسی از شب مورد برسی و تبادل نظر قرار گرفت.

مراسم بزرگداشت روز ماما

در تاریخ ۹۴/۲/۱۵به مناسبت روز جهانی ماما در سالن کنفرانس بیمارستان مراسم بزرگداشتی با حضور مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان، مدیر محترم بیمارستان ،فرماندار محترم و جمعی از خیرین محترم شهرستان برگزار گردید. در این مراسم از پرسنل مامایی با اهداء لوح تقدیر و شاخه گل قدر دانی گردیده و به مامای نمونه کادو اهدا گردید . همچنین به مناسبت روز کارگر به خدمه نمونه نیز کادو اهدا و از زحمات کلیه نیروهای خدمات  با اهدائ لوح تقدیرقدردانی شد.

افتتاح بخش نوسازی شده CCU بیمارستان فاطمیه (س)

در تاریخ ۹۴/۲/۱۵ با حضور فرماندار محترم شهرستان ، مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان ، رئیس محترم شورای اسلامی شهر ، خیرین محترم سلامت و جمعی از کارکنان شبکه بهداشت و درمان بخش بهسازی شده   CCU یمارستان فاطمیه(س) مورد بهره برداری قرار گرفت.

اولین کمیته اعتبار بخشی سال ۹۴

اولین کمیته اعتبار بخشی سال ۱۳۹۴ در تاریخ ۹۴/۱/۱۸ با حضور رئیس بیمارستان ،مدیربیمارستان و کلیه مسئولین بخشها و واحدهای بیمارستان در اتاق رئیس بیمارستان برگزار شد . در این جلسه ضمن تبریک سال نو از زحمات کلیه همکاران در سال قبل و همچنین ایام نوروز و ارائه خدمات مطلوب به میهمانان نوروزی تقدیر و تشکر بعمل آمد و تصمیماتی در خصوص اعتبار بخشی سال جدید اتخاذ گردید.

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار بیمارستان